Twoje konto
Start Ulubione Komentarze Forum Szukaj Użytkownicy
Siedzimy sobie w domku z ogrodem, w którym pielęgnujemy piękną trawę i trochę innych roślin. Nagle okazuje się, że nasz dom otacza horda zombi. Co w takim przypadku możemy zrobić? Wysłać nasze...

Plants vs. Zombies
Plants vs. Zombies
Dodano: 22-08-2014
Przekierowań: 259
Siedzimy sobie w domku z ogrodem, w którym pielęgnujemy piękną trawę i trochę innych roślin. Nagle okazuje się, że nasz dom otacza horda zombi. Co w takim przypadku możemy zrobić? Wysłać nasze rośliny do boju!

Plants vs. Zombies to gra, którą trudno sklasyfikować. Są w niej postacie umarlaków (czyli zombie) i naszym zadaniem jest ich likwidacja. Z drugiej jednak strony bronimy się korzystając ze strzelających roślin więc cała gra to raczej czarny humor niż historia, która może nas wystraszyć.

Dysponujemy całym zastępem różnych roślin, które potrafią nas obronić przed otaczającymi nas umarlakami. Żeby jednak roślinki chciał dla nas walczyć musimy im dostarczyć odpowiednią ilość promieni słonecznych. I to właśnie jest sensem całej gry. Naszym zadaniem jest odpowiednie rozmieszczenie roślin i wykorzystanie zasobów, które posiadamy w ten sposób, żeby zombi do nas nie dotarły.

Gra co prawda nie jest darmowa ale jej cena, czyli obecnie 4,10 zł, nie jest wysoka, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że nie ma tu mikropłatności i może ona pochłonąć nas bez reszty na wiele godzin.
  
Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę
Komentarze
Amadeusz
26-08-2014, 11:08:07
Gra się bardzo fajnie. Widziałem tą grę nawet xbox. No i jest też na PC.
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Konto

Login:

Hasło:


Nowe konto
Gry na PC
Polecamy
Gry na telefon

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij