Twoje konto
Start Ulubione Komentarze Forum Szukaj Użytkownicy
Bohaterem naszej gry jest znany już chyba wszystkim Om Nom, bo ta gra jest sporym hitem. Jest na tyle znana, że zabawki powiązane tematycznie z Cut the Rope znalazły się w sieci McDonalds jako...

Cut the Rope 2
Cut the Rope 2
Dodano: 21-08-2014
Przekierowań: 270
Bohaterem naszej gry jest znany już chyba wszystkim Om Nom, bo ta gra jest sporym hitem. Jest na tyle znana, że zabawki powiązane tematycznie z Cut the Rope znalazły się w sieci McDonalds jako dodatki do zestawów dla dzieci.

Chcąc skończyć poszczególne poziomy gry będziemy musieli nieco wysilić nasze logiczne myślenie. Każda z plansz, którą przechodzimy jest logiczną łamigłówką. W każdej chodzi o to żeby milusiński Om Nom otrzymał do połknięcia cukierek. Wystarczy, że tu przetniemy sznurek, tam wciśniemy balonik, a gdzie indziej jeszcze coś zrobimy i jeśli nasze czynności będą przemyślane wówczas uda się nam przejść dany poziom.

Początek jest prosty i pierwsze dostępne plansze można łatwo rozwiązać. W kolejnych dochodzą nowe przedmioty a rozwikłanie łamigłówki jest coraz trudniejsze.

Gra jest darmowa lecz oferuje mikropłatności, które mogą nam znacząco ułatwić przechodzenie poziomów. Nie ma jednak konieczności korzystania z wewnętrznych zakupów.
Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Konto

Login:

Hasło:


Nowe konto
Gry na PC
Polecamy
Gry na telefon

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij